#NamaPeringkatExp.
1Nakmumy2001295583425
2Onee1971222708147
3Powerful1891036819268
4Tuman186973667650
5Kloyn183916895355
6Mimosa181878084056
7Holodnyj179840063210
8Slavyan179827582355
9Madina178810625540
10Exploz177804462417
#NamaKuota*
1Yes14
2Art20
3Tecnolife20
4Mocha20
5Okey20
6Vo20
7Animase20
8Rud20
9Iyn20
10Ireland20
* Kuota dikemas kini setiap hari Ahad.

Main TibiaME

Kini anda boleh bermain TibiaME dalam penyemak imbas anda! Kami kini menyokong distem pengendalian Windows, Linux dan MacOS. Selain daripada itu anda memerlukan Java dipasang pada sistem anda. Selepas anda mengklik "Main", tetingkap permainan dengan klien TibiaME terbuka. Jika tetingkap baru tidak terbuka, kemudian, sila semak sama ada penyemak imbas anda membenarkan pop timbul. Jika tidak, kemudian, sila benarkan pop timbul www.tibiame.com dan cuba lagi.