#NamaPeringkatExp.
1Nakmumy1911086720463
2Onee1881018598482
3Tuman181872492100
4Powerful180861746178
5Mimosa178822431334
6Veneno177801704459
7Hitman177795488188
8Kloyn176773707706
9Holodnyj175772883277
10Slavyan175759277869
#NamaKuota*
1Artt20
2Gun20
3Mocha20
4Okey20
5Vo20
6Animase20
7Okeey20
8Art20
9Ireland20
10Micc20
* Kuota dikemas kini setiap hari Ahad.

Main TibiaME

Kini anda boleh bermain TibiaME dalam penyemak imbas anda! Kami kini menyokong distem pengendalian Windows, Linux dan MacOS. Selain daripada itu anda memerlukan Java dipasang pada sistem anda. Selepas anda mengklik "Main", tetingkap permainan dengan klien TibiaME terbuka. Jika tetingkap baru tidak terbuka, kemudian, sila semak sama ada penyemak imbas anda membenarkan pop timbul. Jika tidak, kemudian, sila benarkan pop timbul www.tibiame.com dan cuba lagi.