#NamaPeringkatExp.
1Nakmumy2001295669487
2Onee1971222778780
3Powerful1911082420360
4Tuman187999483453
5Kloyn184944636033
6Mimosa182890637672
7Holodnyj180863506868
8Slavyan180854114154
9Exploz179832591920
10Madina179831638094
#NamaKuota*
1Iyn20
2Okeey20
3Artt20
4Ireland20
5Micc20
6Newmans20
7Yes20
8Art20
9Tecnolife20
10Mocha20
* Kuota dikemas kini setiap hari Ahad.

Main TibiaME

Kini anda boleh bermain TibiaME dalam penyemak imbas anda! Kami kini menyokong distem pengendalian Windows, Linux dan MacOS. Selain daripada itu anda memerlukan Java dipasang pada sistem anda. Selepas anda mengklik "Main", tetingkap permainan dengan klien TibiaME terbuka. Jika tetingkap baru tidak terbuka, kemudian, sila semak sama ada penyemak imbas anda membenarkan pop timbul. Jika tidak, kemudian, sila benarkan pop timbul www.tibiame.com dan cuba lagi.