#NamaPeringkatExp.
1Nakmumy2001295583425
2Onee1971222708147
3Powerful1891044870624
4Tuman186978589488
5Kloyn183921916314
6Mimosa182888709492
7Holodnyj179844707633
8Slavyan179832631262
9Madina178814064523
10Exploz178809860530
#NamaKuota*
1Newmans14
2Yes20
3Art20
4Tecnolife20
5Mocha20
6Okey20
7Vo20
8Animase20
9Rud20
10Iyn20
* Kuota dikemas kini setiap hari Ahad.

Main TibiaME

Kini anda boleh bermain TibiaME dalam penyemak imbas anda! Kami kini menyokong distem pengendalian Windows, Linux dan MacOS. Selain daripada itu anda memerlukan Java dipasang pada sistem anda. Selepas anda mengklik "Main", tetingkap permainan dengan klien TibiaME terbuka. Jika tetingkap baru tidak terbuka, kemudian, sila semak sama ada penyemak imbas anda membenarkan pop timbul. Jika tidak, kemudian, sila benarkan pop timbul www.tibiame.com dan cuba lagi.